سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی

ایزی­لند نهایت تلاش خود را در راستای حفظ امنیت اطلاعات شخصی کاربران به کار برده و از این اطلاعات در جهت سرویس­دهی بهتر و پاسخ­دهی به موقع و مناسب استفاده می کند که در ادامه متن، شرح آن را به اطلاع شما می رساند:

تنها مرجع رسمی مورد تایید ایزی‌لند، پایگاه رسمی این سایت یعنیhttp://eziland.com  است. ما تنها از طریق ارسال نامه‌الکترونیکی از طرف آدرس‏‌های رسمی معرفی شده در سایت و مرکز تماس ایزی‌لند به شماره 26411084، با شما در ارتباط خواهیم بود.

ایزی­لند با توجه به شرایط، اطلاعاتی را از کاربر دریافت می­کند که بخشی از این اطلاعات توسط خود کاربر ارائه شده و بخشی نیز توسط بانک­ها و یا شرکت­های متبوعه دریافت می­گردد که البته شامل اطلاعات شخصی و حریم خصوصی کاربر نمی‌باشد.

اطلاعات شخصی:

ایزی­لند ممکن است به دلایل متعددی مانند دریافت سفارش، عضویت در سایت، پیگیری درخواست­ها و شکایات و... از شما اطلاعاتی را درخواست نماید که می­تواند شامل اطلاعات هویتی، مدارک هویتی، اطلاعات لازم برای ورود به سفارش­های ثبت شده و... باشد. این اطلاعات نزد ایزی­لند محفوظ بوده و بدون وجود مجوزهای قانونی، هیچ شخص، سازمان یا ارگانی حق دسترسی به این اطلاعات را نخواهند داشت.

کوکی­ها :

به طور کلی کوکی­ها شامل فایل­های کوچکی هستند که در سیستم کاربر ذخیره می­شوند. از کوکی­ها می­توان برای درک صحیح‌تر درخواست­های مشتریان با توجه به سوابق استفاده کرد. همچنین ایزی­لند از کوکی­ها برای تشخیص هویتی کاربران و تشخیص ربات­ها از کاربران اصلی استفاده می­نماید. یکی دیگر از کاربردهای کوکی­ها جلوگیری از اجبار برای وارد کردن مداوم مشخصات ورود در حساب کاربری می‌باشد. به این ترتیب در صورتی که کاربر یک بار با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وارد پورتال یا سرویس خود شود پس از آن یک کوکی در سیستم کاربر ذخیره می شود سپس تا زمان مشخص شده استاندارد یا خروج از سایت، کاربر می‌تواند بدون وارد کردن مشخصات ورود از امکانات سایت استفاده نماید.